Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

ELEKTRONOVÁ A OPTICKÁ MIKROSKOPIE - vše o ní a pro ni

Zdravíme všechny mikroskopiky elektronové i ostatní!

Tak konečně máme to potěšení vás uvítat na našich nových stránkách. Asi si řeknete "no konečně", nebo něco podobného, a máte pravdu. My jsme na trhu přítomni více než 20 let a nemaje dosud této moderní vymoženosti, využili jsme tuto dobu k úzkým kontaktů s vámi, uživateli mikroskopů. A to, že se s mnoha z vás známe osobně a nejen přes web a mail, je také velmi důležité.

Na našem webu nabízíme zboží většiny významných světových dodavatelů speciálního spotřebního materiálu pro elektronovou a optickou mikroskopii i ostatní obory mikroskopických technik a také pro množství postupů, které se používají při přípravě preparátů.

Oblast využití elektronových mikroskopů se dramaticky rozšiřuje a počet těchto zařízení užívaných ve vědeckých institucích, na univerzitách i v průmyslu rychle roste.

V České republice jsou výrobní kapacity a zastoupení předních světových firem z této oblasti, a to dělá elektronovou mikroskopii ještě dostupnější pro širokou vědeckou veřejnost v nejrůznějších oblastech bádání.

Byli bychom rádi, kdybychom mohli alespoň malou kapkou přispět k tomu, abyste se mohli plně soustředit na metody a uplatnění elektronové mikroskopie a nemuseli jenom vyhledávat kde a co a jak sehnat.

Náš web průběžně doplňujeme o další kategorie produktů a také rozšiřujeme portfolio dodavatelů.

Pokud máte zájem o výrobek, který jste na webu momentálně nenalezli, neváhejte nás kontaktovat. 

Jak se pracuje s elektronovým mikroskopem? Podívejte se na video.

 

Na tomto místě Vás budeme budeme informovat o novinkách, které se objeví na našem webu.

1.9.2015 Produkty firmy PYSER-SGI Limited                                                                                                                                                                       Naši nabídku jsme rozšířili o síťky pro elektronovou mikroskopii od firmy PYSER-SGI Limited. Produkty naleznete v oddělení Síťky PYSER (PYSER grids) Síťky se vyznačují dobrou kvalitou a přátelsky nastavenou cenou. Další výhodná nabídka sítěk pro rutinní použití je v oddělení Ekonomická řada sítěk (Value range of grids).

V nabídce jsou nově také síťky s uhlíkovou blanou. Minimální objednávka jsou 2 balení, ale mohou být objednány 2 různé druhy sítěk z nabídky po jednom balení. Více se dozvíte zde

15.12.2015 Smlouva s firmou Micro to Nano                                                                                                                                                                       Uzavřeli jsme smlouvu  o zastupování holandské firmy Micro to Nano v ČR (https://www.microtonano.com/). Firma dodává spotřební materiál a příslušenství pro všechny obory elektronové mikroskopie, pro AFM/SPM a světelnou mikroskopii. Ceny od tohoto dodavatele jsou velice zajímavé, což snadno posoudíte  na našem e-shopu //www.elektronovamikroskopie.eu/katalog/vyrobce/micro-to-nano/.

4.3.2016
V našem sortimentu jsou nově zařazeny LaB6 katody Denka. Jedná se o typy pro SEM (90°/15um) i pro TEM (60°/5 nebo 10 um). Ceny jsou velmi přívětivé, jak si můžete ověřit na:  Katody/LaB6/Denka

2.8.2016
Do našeho e-shopu jsme v průběhu června a července nově přidali několik užitečných kategorií: šikovné nástroje podobné zubařským pátradlům, jehlové sondy,  párátka, tampony a míchadla z březového dřeva a bambusu, standardy pro kalibraci zvětšení optických mikroskopů,  elektricky vodivý vakuový tuk,  novou řadu diamantových past,  velmi jemné a velmi pevné pinzety, které prakticky nelze zmagnetovata také užitečné analytické standardy pro prvkovou analýzu na systémech EDS a WDS.

30.10.2016 Sledujete pravidelně akční a slevové nabídky???

4.1.2017

Přejeme všem hodně pohody a zdraví v roce 2017 a úspěšné naplnění vašich předsevzetí a cílů pro tento rok.

5.1.2017  Rádi bychom přitáhli vaši pozornost k síťkám pro TEM od výrobce PYSER. //www.elektronovamikroskopie.eu/katalog/282/sitky-pyser-pyser-grids/.

S velkou pravděpodobností naleznete v sortimentu této firmy cenově dostupnější náhradu za dosud používané síťky z jiných zdrojů. A to při vše ve vysoké kvalitě. Ta je garantována kromě použití špičkové technologie také tradicí tohoto výrobce, která dosahuje téměř padesáti let. V současné době je rozšiřována výrobní kapacita, aby se pokryl nárůst poptávky a došlo ke zkrácení dodacích lhůt.                                                                                                           

9. 1. 2017.  Do Nového roku jsme snížili ceny katod pro mikroskopy JEOL (K-type). Jedno balení se šesti katodami je nyní cca o 2000,- Kč levnější a vyjde na 9270,-- Kč bez DPH. Detaily zde.

20. 1. 2017 Podařilo se nám získat metal-polish PIKAL od jiného dodavatele a mohli jsme tak snížit cenu tohoto produktu o 40%. Dostali jsme se tak pod hranici 1000,-- Kč za balení 250 gr.

18. 3. 2017. Do nabídky jsme zařadili hotové síťky s podložním filmem typu Quantifoil®. Otvory v podložním filmu, které jsou pravidelně rozmístěné, mají přesně definovaný tvar a velikost.

25. 7. 2017 Nyní u nás naleznete také velice jemné švýcarské pinzety pro biologii. Jsou vyrobeny z velice odolného materiálu, nedají se zmagnetovat. Naleznete je v kategorii ultra-přesné pinzety pro biologii.

Srpen 2019.  Ceny zlata a ostatních drahých kovů velmi rychle rostou. Z tohoto důvodu nemůžeme dlouhodobě garantovat ceny produktů z těchto kovů. Sledujte proto, prosím, pečlivě aktuální těchto produktů. Případné vystavené nabídky budou mít časově velmi omezenou platnost. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci,

Při požadavcích na nabídky a při objednávání zboží přes oddělení nákupu uvádějte, prosím, vždy objednací číslo, abychom se vyhnuli chybám a nedorozumění. Moc děkujeme.

                          

Další novinky naleznete v sekci Novinky (sem se nám už opravdu nevejdousmiley).


Akční nabídkanapište nám

Ověřovací kód

newsletter

Budeme Vám posílat naše aktuality e-mailem!